HomeAktualnościShow Paul Mitchell i Atelie Alexandre

 Atelie fryzjerskie "Alexandre" z Radomia wraz z firmą John Paul Mitchell zorganizowało w Radomiu w dniu 26 października 2014 pokaz fryzjerski pt. "Show Paul Mitchell & Alexandre". Miejscem pokazu byłą scena Teatru Powszechnego w Radomiu, gdzie o godzinie 17:10 rozpoczął się pokaz. Show składało się z dwóch części podzielonych na 5 etapów, w których swoje umiejętności pokazywali znani styliści tacy jak: Ilona Nalewajk, Wojciech Jewuła, Przemysław Chwaściński i gospodarz pokazu Mistrzyni Fryzjerstwa Anna Rogulska. W pokazie uczestniczyli również adepci fryzjerstwa, którzy w Atelie Alexandre przechodzą kurs nauki zawodu w ramach przygotowania zawodowego dla dorosłych (skierowani przez Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu). Show wywarło duże wrażenie, zarówno na uczestnikach pokazu, jak i na licznie zgromadzonej i wypełnionej widowni. W sumie przez prawie 3,5 godziny na scenie zostało uczesanych i ostrzyżonych około 37 pań.

Jak wspomnieliśmy pokaz był podzielony na 5 etapów: show Ilony Nalewajk (Ambasadora marki Paul Mitchell w Polsce), pokaz autorski Wojciecha Jewuły, pokaz kolekcji strzyżeń Przemysława Chwaścińskiego, oraz dwa bloki pokazowe Atelie Alexandre z Radomia. Widzowie mieli okazję oklaskiwać dynamiczne i fantazyjne strzyżenia, układy choreograficzne rodem ze scen baletowych, grę na skrzypcach oraz mistyczne i trudne techniczne upięcia Ilony Nalewajk, jak również klasyczne francuskie i hiszpańskie uczesania zaprezentowane przez Atelie Alexandre i adeptów fryzjerstwa. Fryzjerskie show w wykonaniu Atelie Alexandre oraz stylistów związanych z John Paul Mitchell było szeroko komentowane w mediach lokalnych i ogólnokrajowych. Załączamy Państwu część linków do materiałów, które zostały nam zgłoszone: artykuł z Echa Dnia pt. „Fryzjerskie show w radomskim teatrze” (tutaj mogą Państwo pobrać materiał w formie pdf), artykuł z gazety Co za dzień pt. „John Paul Mitchell Systems i salon Alexandre” (tutaj mogą Państwo pobrać materiał w formie pdf), artykuł z ogólnopolskiego portalu naszemiasto.pl pt. „Krakowskie modelki na Hair Show w Radomiu” (tutaj mogą Państwo pobrać materiał w formie pdf).

Załączamy też link do galerii zdjęć z Naszego pokazu, wkrótce pojawi się również wersja video dostępna na Naszym kanale w serwisie YouTube.

Online jest:

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top